Home » Aktualności » Przytulanie za pieniądze w Polsce - otwarto pierwszy salon
Przytulanki w pobliżu
• Białystok (1)
• Częstochowa (1)
• Katowice (1)
• Kraków (1)
• Krosno (1)
• radzyn podlaski (1)
• Rybnik (1)
• Rzeszów (1)
• Warszawa (7)
• Wolin i okolice (1)
• Wrocław (5)
Statystyki
Online:
Online zalogowanych: 0
Zarejestrowanych przytulanek: 21
Czy wiesz, ze...?
Osoby, które oferują płatne przytulanie nazywa się z ang. snugglersami.
Społeczność

Podoba Ci się nasza inicjatywa? Polub nas na jednym z portali społecznościowych!

« poprzedni następny »

📰 Przytulanie za pieniądze w Polsce - otwarto pierwszy salon

Autor: admin Data: 2017-11-10 22:49:57

Płatne przytulanie w Polsce wkracza na salony.. wręcz dosłownie! W Warszawie 30 października otworzono pierwszy salon przytulania - miejsce, do którego udać się może każdy z okolicy i poprzytulać się z jednym z pracowników salonu.

Przytulanie w Polsce i na świecie

Otworzenie salonu przytulania w Warszawie wywołało sporo emocji, bo to pierwsza taka, stacjonarna inicjatywa. Usługi typu przytulanie za pieniądze są jednak znane także Polakom, z tym, że dotychczas dwie osoby umawiały się ze sobą za pomocą bazy przytulanek. Sam pomysł na płatne przytulanie pojawił się kilka lat temu w Japonii oraz w Stanach Zjednoczonych Ameryki, czyli w krajach, gdzie wiele osób jest pracoholikami, co niejednokrotnie jest wymuszane przez kulturę pracy.

Przytulanie jest czynnością, która większości osób przychodzi naturalnie, w końcu już dzieci szukają kontaktu z innymi osobami (szczególnie bliskimi sobie) i lubią się przytulać. Ta czynność ma naprawdę dobroczynny wpływ na organizm. Przede wszystkim pomaga obniżać poziom stresu i sprawia, że samopoczucie się poprawia. Dobre efekty ma jednorazowe przytulanie, ale jeszcze lepiej działa regularne korzystanie z dobroczynnych właściwości przytulania. Komercjalizacja przytulania była tylko kwestią czasu - szczególnie w czasach, kiedy nie każdy ma czas na pielęgnowanie kontaktów międzyludzkich, płatne przytulanie jest więc rozwiązaniem dla osób, które nie mają nikogo bliskiego, do kogo mogą się przytulić.

Jak to wygląda w warszawskim salonie?

Informacje podane na stronie warszawskiego salonu dają wgląd na to, jak wygląda wizyta u nich. Pierwszym krokiem jest rozmowa telefoniczna z wybranym przytulaczem, która pozwala poznać się lepiej i omówić zasady. Także po przybyciu na miejsce należy zapoznać się z regulaminem - jednym z wymogów jest na przykład konieczność założenia długich spodni oraz bluzki z długim rękawem, nie dochodzi więc do kontaktu skóra-skóra. Do wyboru jest jeden z dwóch pokojów. Jedna sesja trwa 30 lub 60 minut.

Kto jest przytulaczem w tym salonie? Osoby, które tam pracują, przechodzą przez proces rekrutacji, na który składa się między innymi nagranie filmiku o sobie i szkolenie z przytulania.

Tak naprawdę jednak przytulanie jest czynnością tak naturalną dla większości osób, że może to robić prawie każdy. Co prawda, jeśli chcemy przytulać obce osoby, przyda się doza empatii a także umiejętność prowadzenia lekkiej rozmowy (chociaż nie każdy podczas przytulania lubi rozmawiać), ale najważniejsza jest chęć. Na szczęście osoby, które chcą przytulać, nadal mogą po prostu zarejestrować się w naszej bazie przytulanek i zostać snugglersami bez specjalistycznego treningu czy przechodzenia przez proces rekrutacyjny.

« poprzedni następny »