Home » Aktualności » Płatne przytulanki na świecie
Przytulanki w pobliżu
• Białystok (1)
• Częstochowa (1)
• Katowice (1)
• Kraków (1)
• Krosno (1)
• radzyn podlaski (1)
• Rybnik (1)
• Rzeszów (1)
• Warszawa (7)
• Wolin i okolice (1)
• Wrocław (5)
Statystyki
Online:
Online zalogowanych: 0
Zarejestrowanych przytulanek: 21
Czy wiesz, ze...?
Osoby, które oferują płatne przytulanie nazywa się z ang. snugglersami.
Społeczność

Podoba Ci się nasza inicjatywa? Polub nas na jednym z portali społecznościowych!

« poprzedni następny »

📰 Płatne przytulanki na świecie

Autor: admin Data: 2017-09-01 19:40:49

Płacenie za przytulanie? Coraz więcej osób jest chętnych na takie usługi! Płatne przytulanie staje się nie tylko ciekawostką, ale całkiem dochodowym biznesem. Jak wygląda płatne przytulanie na świecie i gdzie usługi te cieszą się największym zainteresowaniem?

Płatne przytulanie na świecie

Miejscem, w którym pojawiły się pierwsze firmy oferujące płatne przytulanie, były Stany Zjednoczone Ameryki. Pierwsze firmy były szeroko opisywane w krajowych i zagranicznych dziennikach, pojawiły się także liczne wywiady z założycielami i osobami pracującymi jako snugglersi, czyli przytulacze. Pomysł na taki biznes skopiowany został w wielu krajach, nie wszędzie jednak osiągnął jeszcze wielki sukces, dlaczego?

Przytulanie jest naturalną czynnością, która ma bardzo dobroczynny wpływ na cały organizm. Regularne trzymanie w ramionach innej osoby pozytywnie wpływa przede wszystkim na ciśnienie, pozwala się uspokoić i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Jest to jednak czynność zarezerwowana zazwyczaj dla członków rodziny albo bliskich znajomych, a przytulanie obcych osób nie jest dla każdego komfortowe. Nie wszystkie nacje są więc otwarte na takie usługi, wiele zależy od mentalności konkretnego narodu. W niektórych krajach potrzeba będzie więcej czasu, zanim płatne przytulanie stanie się usługą, z której korzystać będzie naprawdę wiele osób.

Kto najczęściej się przytula?

Chociaż w różnych krajach ten trend rozwija się w różnym tempie, można z pewnością zauważyć pewną zależność - po płatne przytulanie najczęściej sięgają dorosłe osoby, które mieszkają w dużych ośrodkach miejskich. Chociaż to właśnie tam można szybciej spotkać kogoś nowego, to także ciężej jest zbliżyć się do kogoś i stworzyć stałą relację. Ma na to wpływ rytm życia w dużym mieście, gdzie wiele osób skupia się na swojej karierze i rozwoju osobistym, a dopiero na drugim miejscu stawiają budowanie relacji z innymi. W dużych miastach żyje sporo singli, którzy nie planują związać się z nikim na stałe. Poza tym w metropoliach mieszka wiele osób, które mają stresującą pracę, a jak wiadomo, przytulanie pozwala znacznie obniżyć poziom stresu.

Z płatnego przytulania coraz częściej korzystają także osoby, które mieszkają w mniejszych miejscowościach, chociaż tam zapotrzebowanie na tego typu usługi nie jest jeszcze tak duże.

Płatne przytulanie w Polsce

Jak wygląda rynek płatnego przytulania w Polsce? Wiele osób jest takimi usługami naprawdę zainteresowanych, ale brak jeszcze wystarczającej liczby osób i firm, które pokryłyby to zapotrzebowanie. Coraz więcej jednak wyszukuje frazę “płatne przytulanie” w internetowych wyszukiwarkach i chociaż początkowo było to spowodowane głównie ciekawością, to coraz częściej jest to spowodowane po prostu chęcią skorzystania z takich usług.

Nie ulega wątpliwości, że mieszkańcy dużych miast także w Polsce żyją w stresie i coraz częściej prowadzą samotne życie. Płatne przytulanie może być rozwiązaniem także dla nich!

« poprzedni następny »