Home » Aktualności » Salony przytulania - jak działają?
Przytulanki w pobliżu
• Białystok (1)
• Częstochowa (1)
• Katowice (1)
• Kraków (1)
• Krosno (1)
• radzyn podlaski (1)
• Rybnik (1)
• Rzeszów (1)
• Warszawa (7)
• Wolin i okolice (1)
• Wrocław (5)
Statystyki
Online:
Online zalogowanych: 0
Zarejestrowanych przytulanek: 21
Czy wiesz, ze...?
Osoby, które oferują płatne przytulanie nazywa się z ang. snugglersami.
Społeczność

Podoba Ci się nasza inicjatywa? Polub nas na jednym z portali społecznościowych!

« poprzedni następny »

📰 Salony przytulania - jak działają?

Autor: admin Data: 2017-11-16 00:40:13

Płatne przytulanie jest coraz popularniejsze w wielu środowiskach. Początkowo usługi tego typu skierowane związane były przede wszystkim z umawianiem się w domu klientów, a snugglersi musieli poświęcić czas także na dojazdy. Salony przytulania są inną formą prowadzenia takiej działalności.

Jak działają salony przytulania

Czym są salony przytulania? Są miejscami, które zaaranżowane są na domowe wnętrza, a na ich wyposażeniu znajdują się sofy, łóżka oraz duże fotele, w których snugglersi mogą przytulać się z klientami. To klienci dojeżdżają do salonu przytulania, co sprawia też, że snugglersi mogą zaoferować każdego dnia swoje usługi większej ilości osób.

Salony nastawione są na to, aby być urządzone bardzo przytulnie i komfortowo, tak, aby klienci poczuli się dosłownie jak w domu. W większości salonów przytulania na świecie na wizytę trzeba umówić się z wyprzedzeniem, a zapłata za sesję wpłacana jest z góry, co jest zabezpieczeniem dla salonu oferującego przytulanie.

Salony przytulania mają zazwyczaj ścisły regulamin, który dba o komfort zarówno przytulacza, jak i osoby przytulanej. W regulaminie określany jest także strój i dozwolone zachowania.

Salon czy prywatne spotkanie?

Salony przytulania są z pewnością rodzajem działalności, który wkrótce stanie się jeszcze popularniejszy w Polsce (działające w Polsce salony przytulania możecie znaleźć tutaj). Jest to bowiem alternatywa dla osób, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą gościć w swoim mieszkaniu snugglersa. Takie sesje w odpowiednio przygotowanym do tego miejscu mogą być więc odpowiednim wyborem dla osób pozostających w nieszczęśliwych związkach albo dla osób, które są zmuszone mieszkać np. z rodzicami.

W przypadku spotkań w salonie trudno jednak mieć pewność, co do dyskrecji - takie miejsca często wzbudzają zainteresowanie mediów, więc ich lokalizacja, jak i wygląd zewnętrzny lokalu, mogą być znane szerokiemu gronu osób. We własnym lokalu, czy też w mieszkaniu snugglersa można liczyć na trochę większą dyskrecję, gdyż raczej nikt nie domyśli się, że nasz gość zajmuje się płatnym przytulaniem.

W salonach trzeba umawiać się z wyprzedzeniem, a konieczność zapłaty pieniędzy z góry często jest też przeszkodą w sytuacji, kiedy akurat mamy odrobinę czasu i pragniemy do kogoś się przytulić. Indywidualne spotkania mogą pod tym względem dawać nam większą swobodę.

Salony przytulania są jednak z pewnością rozwiązaniem, które jeszcze nie nasyciło rynku, więc rozwijać będą się nadal zagranicą, jak i w Polsce.

« poprzedni następny »