Publiczne przytulanie

Witam wszystkich :) Co myślicie o publicznym przytulaniu? Mi na przykład nie przeszkadza, ale spotkałem się z opinią znajomej, że dla niej publiczne przytulanie się jak tak samo nie gustowne jak publiczne obmacywanie się i całowanie :o

Zszokowała mnie taka opinia, zawsze widziałam przytulanie jako coś nieseksualnego i na pewno nie obrzydzającego innych.

Re: Publiczne przytulanie

Zgadzam się z Sophie. Nigdy nie widziałam przytulania jak coś, co może przeszkadzać innym. Oczywiście mówię tutaj o zwykłym, długim, przyjacielskim przytulaniu. Może Twoja znajoma miała na myśli przytulanie połączone z jakimś wulgarnym zachowaniem?

przytulacz pisze:
czw cze 29, 2017 10:23 am
Witam wszystkich :) Co myślicie o publicznym przytulaniu? Mi na przykład nie przeszkadza, ale spotkałem się z opinią znajomej, że dla niej publiczne przytulanie się jak tak samo nie gustowne jak publiczne obmacywanie się i całowanie :o

Zszokowała mnie taka opinia, zawsze widziałam przytulanie jako coś nieseksualnego i na pewno nie obrzydzającego innych.
No nie wiem... :roll: Dla mnie to wcale nie jest takie oczywiste. Ale ja ogólnie nie lubię się obnosić z takimi sprawami kiedy inni patrzą.
"Widziałam już koty bez uśmiechu – pomyślała Alicja – ale uśmiech bez kota widzę po raz pierwszy w życiu. To doprawdy nadzwyczajne!"
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

nie widzę w tym problemu, prawdę powiedziawszy to nawet cieszy mnie widzenie tulących się par wiedząc że ludzie są ze soba aż tak szczęśliwi...
a samemu nie miałbym problemu przytulać się w jakimś parku czy kafejce