Przytulanie się dwóch mężczyzn

Cześć wszystkim. Mam pytanie. Z tego co mi wiadomo, to przytulanie przynosi wiele korzyści. Ale czy to ma zastosowanie tylko wtedy, kiedy przytula się mężczyzna z kobietą? Czy takie same hormony wydzielają się, kiedy przytulający i przytulacz jest mężczyzną? Wydaje mi się, że mężczyźnie ciężej się otworzyć na kontakt z innym mężczyzną, poza tym zawsze może pojawić się myśl "co on o mnie pomyśli" i taka sesja nie będzie tak samo wartościowa, jak sesja przytulania z kobietą.
Są jakieś badania na ten temat?

Re: Przytulanie się dwóch mężczyzn

Ten temat mnie zainteresował, więc próbowałem trochę poszukać informacji na ten temat, ale nic nie znalazłem o przytulaniu osób tej samej płci. Myślę, że mimo wszystko przytulanie jest na tyle "neutralne", że zarówno przytulanie się dwóch mężczyzn, dwóch kobiet, jak i par mieszanych może być bardzo relaksujące :) Myślę, że warto przetestować na sobie!

Re: Przytulanie się dwóch mężczyzn

Wydaje mi się że przytulanie daje nam korzyści jeżeli po prostu czujemy się komfortowo z drugą osobą. Preferencje przytulaniowe na pewno mają wiele wspólnego z seksualnością, ale przyjacielskie przytulanie między osobami tej samej płci nadal jest popularne na cuddleparties