Poradnik jak zostać przytulanką

Co jakiś czas zaglądam na tę stronę chyba od kiedy powstała czyli prawie roku żeby sprawdzić czy w temacie zdarzyło się coś nowego. Niedawno naszło mnie kilka refleksji, którymi chciałam się podzielić. Genereralnie, zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest tak, że wiele osób chciałoby zostać przytulankami choćby na próbę, ale z różnych powodów nie końca wiedzą jak to zrobić lub mają wiele obaw, których nie mają gdzie rozwiać?
W tej chwili na przykład w bazie jest tylko jedna aktywna kobieta. Jak na prawie 40 milionowy kraj to trochę słabo.

I wtedy przyszło mi do głowy, żeby może przygotować jakiś tutorial/poradnik jak krok po kroku zostać przytulanką? W takim poradniku mogłyby też być gotowe odpowiedzi rozwiązujące najczęstsze wątpliwości? Być może ktoś z administratorów mógłby przygotować taki poradnik? To oczywiście tylko luźna propozycja z mojej strony.
"Widziałam już koty bez uśmiechu – pomyślała Alicja – ale uśmiech bez kota widzę po raz pierwszy w życiu. To doprawdy nadzwyczajne!"
Lewis Carroll – Alicja w Krainie Czarów

Re: Poradnik jak zostać przytulanką

Ja dopiero wczoraj znalazłem taką stronę i jestem jeszcze w szoku że powstało coś o takiej tematyce :).
Sam osobiście Kocham się przytulać ale jak poruszać się w tej kategorii i jeszcze czerpać z tego korzyści finansowe....
Hmmm dziwne :).
Czy można to traktować jak prostytucję tylko przytulankową ?
Mały Słodki Miś :3