Home » Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Przytulanki w pobliżu
• Białystok (1)
• Częstochowa (1)
• Katowice (1)
• Kraków (1)
• Krosno (1)
• radzyn podlaski (1)
• Rybnik (1)
• Rzeszów (1)
• Warszawa (7)
• Wolin i okolice (1)
• Wrocław (5)
Statystyki
Online:
Online zalogowanych: 0
Zarejestrowanych przytulanek: 21
Czy wiesz, ze...?
Osoby, które oferują płatne przytulanie nazywa się z ang. snugglersami.
Społeczność

Podoba Ci się nasza inicjatywa? Polub nas na jednym z portali społecznościowych!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Skąd pomysł na płatne przytulanie?

Płatne przytulanie to pomysł, który wykreował się w Japonii i bardzo szybko przyjął się w Stanach Zjednoczonych Ameryki - czyli krajach, gdzie kultura pracy ma wiele wspólnego z pracoholizmem, a wiele osób żyje w stresie. Temat cieszy się dużą popularnością i coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z takich usług. Serwis przytulanki24.pl jest pierwszą polską, internetową bazą snugglersów.

Kto może zostać przytulanką?

Nie ma żadnych konkretnych wymagań jakie należy spełniać aby zostać przytualnką. Jedyny formalny warunek to bycie osobą pełnoletnią (18 lat). Za to mile widziane są takie cechy jak otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, przyjazne nastawienie oraz duże pokłady ciepła, empatii i akceptacji.

Jakie są granice przytulania?

Płatne przytulanie polega tylko i wyłącznie na korzystaniu z zalet, jakie daje nienaznaczone seksualnie przytulanie. Granice płatnego przytulanie dla każdej osoby będą jednak leżały w trochę innym miejscu - niektórzy mogą sobie na przykład nie życzyć kontaktu z gołą skórą ramion, trzymania za rękę czy przytulania w pewnych pozycjach. Dlatego też ważne jest, aby przed spotkaniem dokładniej wyznaczyć granice komfortu.

Jakie cechy muszę mieć, żeby zostać snugglersem?

Na stronie przytulanki24.pl każdy może spróbować swoich sił w byciu przytulaczem - jeśli stwierdzisz, że to jednak dla Ciebie, zawsze możesz zrezygnować, bo z nami nie wiąże Cię żadna stała umowa, o wszystkim decydujesz samodzielnie.  Snugglersi z reguły powinny wykazywać się empatią, zrozumieniem i być cierpliwi. Oczywiście też muszą lubić się przytulać!

Jak wygląda sesja przytulania?

Wygląd sesji przytulania zależy od indywidualnych ustaleń pomiędzy klientem a snugglersem. Przytulać można się w wielu miejscach i w różnych pozycjach. Niektórzy podczas sesji lubią porozmawiać, podczas gdy inni wolą przytulać się w ciszy. Takie kwestie najlepiej omówić przy pierwszym kontakcie z danym snugglersem.

Jak umówić się na spotkanie ze snugglersem?

Wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, który widoczny jest pod każdym profilem. Po otrzymaniu Twojej wiadomości snugglers odpisze na podany przez Ciebei adres e-mail i na pewno przekaże Ci dalsze informacje dotyczące umówienia się na spotkanie.

Jak skontaktować się z wybranym snugglersem?

Jeśli chcesz umówić się ze snugglersem, musisz poszukać odpowiedniej osoby w naszej bazie lub wybrać jeden z ostatnio zarejestrowanych profili. Następnie kliknij na przycisk “Zobacz cały profil”. Pod informacjami dotyczącymi danej osoby dostępny jest prosty formularz kontaktowy, który zostanie przesłany bezpośrednio do snugglersa.

Jak przygotować się do sesji przytulania?

Na pewno warto ściągnąć długą biżuterię, która mogłaby zranić drugą osobę lub zaplątać się na przykład we włosach. Do sesji przytulania warto ubrać coś wygodnego, tak aby nie krępować swoich ruchów.
Snugglerski, którzy oferują przytulanie w swoim lokalu, powinni przede wszystkim zadbać też o komfort i czystość - świeże poszewki na poduszkach, miękki koc i komfortowa temperatura pokojowa na pewno wpłyną pozytywnie na sesję przytulania.

Dlaczego muszę płacić za przytulanie?

Nikt nikogo nie zmusza do płacenia za przytulanie. Jeśli masz w swoim otoczeniu osobę, do której możesz się swobodnie przytulić, to możesz uważać się za prawdziwego szczęściarza! Wiele osób nie ma jednak nikogo takiego w swoim otoczeniu, a nie każdy nieznajomi zgodzi się na niezobowiązujące przytulanie.
Internetowa baza przytulanek przytulanki24.pl powstała po to, aby ułatwić kontakt snugglersów (osób zawodowo zajmujących się przytulaniem) z potencjalnymi zainteresowanymi. Przytulanie niesie za sobą sporo korzyści zdrowotnych i psychicznych, każdy czasami musi się po prostu do kogoś przytulić!

Czym jest serwis przytulanki24.pl i do czego służy?

Witryna przytulanki24.pl to pierwsza w Polsce baza przytulanek. Ma ona na celu skojarzyć osoby, które odczuwają brak w zakresie nieseksualnego kontaktu fizycznego z grupą osób, które chciałyby i mogły tę potrzebę zaspokoić. Strona przytulanki24.pl działa więc na zasadzie słupa ogloszeniowego lub pośrednika.

Czy strona przytulanki24 zapewnia dyskretność?

Na stronie przytulanki24.pl są tylko widoczne te zdjęcia i informacje o Tobie, które sam udostępnisz. Jeśli więc nie chcesz zamieszczać swojego zdjęcia ani prawdziwego imienia, to nie musisz tego robić. Jeśli sobie tego nie życzysz, to w profilu nie jest widoczny ani Twój adres e-mail ani numer telefonu. Nikt nie widzi też, kto napisał do wybranego snugglersa. Jest to więc całkowicie dyskretne rozwiązanie.

Czy mogę umówić się ze snugglersem na przykład w środku tygodniu? Czy są jakieś ograniczenia czasowe spotkania?

Wszystko zależy od danego snugglersa. W każdym profilu podane są orientacyjne godziny, w których możliwe jest umówienie się na sesję przytulania. Jeśli jednak chcesz poznać więcej szczegółów i umówić się na sesję poza podanymi godzinami, skontaktuj się z daną osobą i przedstaw swoje zapytanie.
Strona przytulanki24.pl w żaden sposób nie reguluje długości sesji. Standardowa sesja przytulania trwa zazwyczaj 1 godzinę, ale możecie umówić się też na szybki kwadrans przytulania, czy na dłuższe, trwające 2 - 3 godziny spotkania. Decydowanie o długości jest więc zależne od Was, nie zapomnij zapytać snugglersa przez spotkaniem, ile czasu może Ci poświęcić!